Jiulong Sports Meet za aktivnosti javnih službi

Uvod u aktivnosti

Ovoga puta održali smo sportsko druženje za javnu skrb s temom “Dobra djela” i “Provođenje javne dobrobiti kroz sport” s ciljem da djeci u domovima za socijalnu skrb pošaljemo toplinu kako bi osjetili naklonost društva prema njima. .Nadam se da mogu zadržati toplo srce, da konačno mogu dočekati proljetno cvjetanje.

1. Predstavljanje tima

Odjeljak prikaza stila

Tim kraljeva

Anđeoska krila

“Yi” Qi Fengfeng tim

Čuvar Zelenog dvorišta

U sljedećem natjecanju pripremili smo 10 000 juana u novčanim donacijama i zalihama.Prvoplasirani tim u svakom krugu igre osvojit će 1000 juana u novčanim donacijama i potrepštinama za djecu.Također će imati priliku pisati djeci čestitke, “čestitku, toplu”.Tim za prvo mjesto osvojit će još 7000 yuana u novčanim donacijama i darovima za djecu!!

2. Natjecateljski krug

Igre u zatvorenom ukupno tri kruga igara: dogovor ili ne dogovor, skok iz divnog, skok mladosti, kemijski laboratorij, također smo postavili zanimljivu poveznicu s markom suza.

Igre su prekrasne, veselimo se zajedno!

Dogovoreno ili ne

Bacaj lonac, također dobro pucaj!U davna vremena postojao je dar bacanja lonca.

Da bismo uložili koliko da osvojimo, danas također dolazimo oponašati drevne ljude, iskusiti zabavu u loncu

Posljednje mjesto u svakom krugu igre ne može izbjeći sve vrste kazni

Postoje mnogi oblici kažnjavanja, poput čučnjeva, vrtenja jezika, skokova žabe, okretanja surlom slona i tako dalje.Pogledajmo kako im ide!
Na kraju svih događaja sve četiri ekipe imale su isti ukupni rezultat!Učinimo to na staromodan način — kamen, papir, škare za prvo mjesto.

Hajdemo pogoditi koja će momčad odnijeti konačnu pobjedu.

Čestitamo “Yi” Qi Qi tim je osvojio prvo mjesto, nisu samo osvojili prvu nagradu za sebe, već su i za djecu u domu za socijalnu skrb osvojili 7000 donacija i dječji omiljeni set igračaka za znanstveni laboratorij, Polaroid, poklon kutiju za slikanje, edukativne igračke i dječji omiljeni bazen na napuhavanje.